جمعه , آذر ۱۲ ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / دستمال کاغذی / مرکز پخش دستمال کاغذی فله ای

مرکز پخش دستمال کاغذی فله ای

مرکز پخش دستمال کاغذی فله ای در هر تیراژی در کشور خرید و فروش می شود. فروشگاه ها, مراکز و نمایندگی فروش دستمال کاغذی بسیار زیادی در حال فعالیت هستند که با ارایه انواع دستمال کاغذی با قیمت و کیفیت مناسب, سعی در حفظ بازار رقابتی دارند. دستمال کاغذی فله ای به عنوان محصولی بهداشتی و پرمصرف, در پک خرید هر خانواده ای دیده می شود.

مرکز پخش دستمال کاغذی

مرکز پخش دستمال کاغذی به صورت عمده و خرده از تولید کننده های اصلی صورت می گیرد و مشتریان گرامی می توانند با قیمتی کاملا مناسب خریداری کنند. راه های بسیار زیادی برای دسترسی به تامین کنندگان وجود دارد که از جمله می توان به مراکز فروش اینترنتی اشاره کرد. اینترنت ابزار بسیار قدرتمندی می باشد که به راحتی می توان به انواع دستمال کاغذی فله ای دسترسی پیدا کرد.
پخش دستمال کاغذی در انواع کیفیت ها و برند ها صورت می گیرد که توسط وزارت بهداشت تایید و سپس به تمامی نقاط کشور ارسال می گردد. انواع دستمال کاغذی در بسته بندی های مختلفی از جمله  نایلونی و جعبه ای قرار داده می شود و نهایت در بسته بندی کارتنی ارسال می گردد.

دستمال کاغذی

پخش دستمال کاغذی فله ای

پخش دستمال کاغذی فله ای با دو نوع تیشوی داخلی و خارجی صورت می گیرد که کدام با کیفیت متنفاوت و البته ابعاد مختلفی عرضه می گردد. خرید دستمال کاغذی فله ای متناسب با نیاز و سلیقه مشتری صورت می گیرد.
دستمال کاغذی فله ای یا کیلویی نوع ارزان قیمتی از دستمال کاغذی می باشد که در وزن های مختلف دورن یه بسته بندی بزرگ قرار داده می شوند. دستمال کاغذی فله ای به دستمال کاغذی ارزان قیمت هم شناخته می شود برای اینکه در هزینه های بسته بندی صرفه جویی می شود. برای بسته بندی این محصول دیگر نیازی به استفاده از نایلون و جعبه کارتنی نمی باشد و به همین دلیل این محصول مورد استقبال قشر های مختلف است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهام انتخابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129302946
آدرس کانال: PolyethylenePaper@
whatsapp icon واتس اپ: 09129302946
پست الکترونیکی: entekhabi.el@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستمال کاغذی فله کیلویی

مرکز عمده فروشی دستمال کاغذی در تهران

مرکز عمده فروشی دستمال کاغذی در تهران فراگیر بوده و در حجم بالایی صورت می …