چهارشنبه , بهمن ۶ ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / کاغذ استروک لیوان کاغذی / قیمت روز کاغذ استروک چینی

قیمت روز کاغذ استروک چینی

قیمت روز کاغذ استروک چینی به دلیل وارداتی بودن مواد اولیه, با نوسانات دلار قابل تغییر می باشد. از جمله کاغذ های با کیفیت بالای وارداتی می توان به کاغذ استروک چینی اشاره کرد. کاغذ های زیادی با گرماژ مختلف از کشور های مختلف وارد و سپس به صورت چاپ شده وارد عرصه تولید می شود. کاغذ استروک چینی با دو نوع کیفیت مات و گلاسه به صورت خام در رول های بزرگ و یا برش خورده در بازار فروش عرضه می گردد. انتخاب هر کیفیت بسته به تولید کننده دارد که دستگاه را با چه کیفیت و تنظیماتی جهت تولید راه اندازی کند.کاغذ استروک چینی

کاغذ لیوان کاغذی

کاغذ لیوان کاغذی از جمله مهمترین فاکتور در تولید بشمار می رود که توجه به کیفیت, از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. کاغذ مصرفی برای تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف, کاغذ پلی اتیلن نام دارد که با کاربرد های بالا و مناسب در حیطه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. هر تجارت و صنعتی با توجه به نوع نیاز خود اقدام به خرید کاغذ با کیفیت و برند دلخواه می کند. فروش کاغذ پلی اتیلن و کاغذ استروک در تولید یکبار مصرف کاغذی, از جمله های لیوان های کاغذی, دارای اهمیت بیشتری هستند و توانسته با قابلیت چاپ طرح های گوناگون و زیبا و حتی با سایز های, مشتریان و حتی تولید کنندگان زیادی را به سمت خود جذب کند.

کاغذ لیوان کاغذی در برند ها و کیفیت متفاوت از کشور های دیگر مانند چین, اندونزی, هند و کره وارد می گردد که به صورت مات و گلاسه می باشد. امروزه در بازار ایران شاهد فروش بیشتر کاغذ گلاسه چینی می باشیم که دارای گرماژ بالای ۱۹۰ می باشد.
قیمت روز کاغذ استروک چینی

قیمت روز کاغذ استروک چینی گلاسه

قیمت روز کاغذ استروک چینی گلاسه در سایز های مختلف و تعداد در پالت را برای اطلاع در اختیار همکاران تولید کننده قرار می دهیم. کاغذ استروک ها به صورت چاپ و برش خورده هستند و قیمت ها به صورت تکی و دونه ی لحاظ می گردد. لازم بذکر می باشد که این قیمت ها صرفا برای اطلاع می باشد جهت ثبت سفارش و تعین قیمت روز, حتما با واحد فروش از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

  • کاغذ استروک سایز ۹۰ سی سی گلاسه, پالت ۲۸۰ هزار تایی با قیمت دونه ی ۱۱۵ تومن
  • کاغذ استروک سایز ۱۲۰ سی سی گلاسه, پالت ۱۶۸ هزار تایی با قیمت دونه ی ۱۷۵ تومن
  • کاغذ استروک سایز ۱۸۰ سی سی گلاسه, پالت ۱۴۴ هزار تایی با قیمت دونه ی ۲۱۹ تومن
  • کاغذ استروک سایز ۲۲۰ سی سی گلاسه, پالت ۹۶ هزار تایی با قیمت دو نه ی ۲۳۹ تومنقیت روز کاغذ استروک
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهام انتخابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129302946
آدرس کانال: PolyethylenePaper@
whatsapp icon واتس اپ: 09129302946
پست الکترونیکی: entekhabi.el@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاغذ استروک

قیمت روز کاغذ استروک لیوان کاغذی ۱۱۰ سی سی

قیمت روز کاغذ استروک لیوان کاغذی ۱۱۰ سی سی ۴ انس با توجه به نوع …