چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / کاغذ استروک لیوان کاغذی / قیمت روز کاغذ استروک پارس

قیمت روز کاغذ استروک پارس

قیمت روز کاغذ استروک پارس با توجه به ابعاد درخواستی, گرماژ کاغذ و قیمت روز مواد اولیه تعیین می گردد. کاغذ استروک به عنوان اساسی ترین مواد اولیه جهت تولید لیوان های کاغذی در سایز ها و حجم های مختلف و البته با گرماژ های مختلفی از کاغذ خام و مواد پلی اتیلنی مورد استفاده قرار می گیرد. لیوان های کاغذی به دلیل کارایی بالا در تیراژ بالایی تولید می شوند که نیازمند تامین مواد اولیه کاغذی می باشد. در بخش های زیر توضیحی مختصر درباره کاغذ پلی اتیلن و کاغذ استروک در تولید محصولات یکبار مصرف کاغذی ارایه می دهیم.قیمت روز کاغذ استروک پارس

کاغذ پلی اتیلن مصرفی لیوان کاغذی چیست؟

کاغذ پلی اتیلن مصرفی لیوان کاغذی که به PE Coated Paper akho شناخته می شوند که امروزه در حجم بالایی خرید و فروش می شود. امروزه در همه مکان ها شاهد استفاده روز افزون تولیدات کاغذی و همچنین افزایش کارخانه های لیوان یکبار مصرف کاغذی هستیم. تولید لیوان های کاغذی در ابعاد مختلف, یکی از پرمصرف ترین و پرفروش ترین ظروف یکبار مصرف به شمار می رود. مطمعنا دقت کرده اید که این ظروف از کاغذ تولید شده اند. کاغذی که در تولید لیوان کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد, نوع خاصی از کاغذی می باشد که به کاغذ پلی اتیلن و یا روکش پلی اتیلنی شناخته می شود. این کاغذ ها از یک طرف متشکل از کاغذ پایه با گرماژ متفاوت و از طرف دیگر دارای مواد پلی اتیلنی می باشد.

کاغذ پلی اتیلن Polyethylene Paper, که دارای ویژگی ضدآبی می باشد و این به دلیل پلیمر پلی اتیلن می باشد که بر روی کاغذ پوشش داده می شود. کاغذ لیوان کاغذی به کاغذ PE و یا کاغذ روکش دار معروف می باشد. واردات خام این کاغذ به صورت رولی و شیتی می باشد که در حجم بسیار بالایی وارد و در داخل به فروش می رسد.کاغذ استروک پارس

کاغذ استروک مصرفی لیوان کاغذی چیست؟

کاغذ استروک مصرفی لیوان کاغذی به کاغذ برش خورده و چاپ شده کاغذ پلی اتیلن اطلاق می گردد. کاغذ استروک گاها در طرح های عمومی مانند چایی, قهوه, نسکافه, تم های تولد و کودکانه و خیلی از تم های دیگر چاپ می گردد. کاغذ استروک دارای این ویژگی می باشد که بتوان چاپ و طرح اختصاصی برای ارگان ها و شرکت ها انجام داد و لیوان کاغذی طرح اختصاصی را جهت تبلیغ در مکان های خاصی توزیع کرد.

فروش کاغذ استروک, Stroke Paper, به صورت پالتی و بسته به سایز لیوان کاغذی در تعداد مختلفی به فروش می رسد. کاغذ استروک های گلاسه وارداتی از کشور های دیگر می باشد و تولید کاغذ داخل کشور که توسط کارخانه پارس پک صورت میگیرد به کاغذ استروک پارس شناخته می شود.

قیمت روز کاغذ استروک پارس

قیمت روز کاغذ استروک پارس

قیمت روز کاغذ استروک پارس با تعداد پالت و سایز لیوان ها را در اختیار تولید کنندگان و خریدارن عزیز قرار می دهیم. خریدداران عزیز باید همواره دقت کنند که این قیمت ها با توجه به قیمت مواد اولیه قابل تغییر می باشد.

۱٫ لیوان کاغذی ۳۶۰ سی سی پالت ۹۶ هزار تایی و قیمت دونه ای ۱۹۳ تومن می باشد.
۲٫ لیوان کاغذی ۲۲۰ سی سی پالت ۱۲۰ هزار تایی و قیمت دونه ای ۱۴۶ تومن می باشد.
۳٫ لیوان کاغذی ۱۸۰ سی سی پالت ۱۲۰ هزار تایی و قیمت دونه ای ۱۳۱ تومن می باشد.
۴٫ لیوان کاغذی ۱۲۰ سی سی پالت ۱۶۰ هزار تایی و قیمت دونه ای ۹۷ تومن می باشد.
۵٫ لیوان کاغذی ۹۰ سی سی پالت ۲۱۶ هزار تایی و قیمت دونه ای ۷۰ تومن می باشد.

قیمت روز کاغذ

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهام انتخابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129302946
آدرس کانال: PolyethylenePaper@
whatsapp icon واتس اپ: 09129302946
پست الکترونیکی: entekhabi.el@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاغذ استروک 180 سی سی

قیمت کاغذ استروک شات پارس

قیمت کاغذ استروک شات پارس با توجه به تعداد پالت درخواستی, قیمت روز مواد اولیه …