شنبه , دی ۲۵ ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / لیوان کاغذی / حجم لیوان کاغذی

حجم لیوان کاغذی

حجم لیوان کاغذی در کشور ما و برخی از کشور های دیگر ممکن هست با واحد های مختلفی در نظر بگیرند مثلا در کشور ما حجم لیوان کاغذی با سی سی و یا در نقاط دیگر با واحدی مثل میلی لیتر و یا انس (oz) مشخص می گردد. مثلا اگر لیوان ۷۰ سی سی را در نظر بگیرید این معادل ۳ انس می باشد و به طور تقریبی هر انس معادل ۳۰ سی سی می باشد. خرید و تولید محصولات یکبار مصرف کاغذی مانند لیوان های کاغذی دارای حجم های متفاوتی بوده و با اندکی تغییر در قالب محصول, می توان لیوان کاغذی با حجم متفاوتی را وارد بازار فروش محصولات یکبار مصرف کاغذی کرد.

حجم لیوان

 

استاندارد های حجم لیوان کاغذی چیست؟

  • قالب لیوان کاغذی جهت تولید باید دارای استاندارد های لازم باشد. امروزه هر تولید کننده لیوان کاغذی بنابر نیاز مشتری و بازار خود و البته به صلاحدید خود قالب ها را کوچکتر و یا بزرگتر می کند که در این صورت شاهد قالب و اندازه درست محصول نخواهیم بود. در نتیجه خریدار لیوان کاغذی شاهد تغییراتی در قالب و حجم لیوان کاغذی خواهد بود و بهتر هست خرید لیوان کاغذی استاندارد را به مشتری معرفی کنیم.
  • ویژگی و استاندارد دیگری که در تولید و فروش انواع ظروف کاغذی باید در اولویت قرار گیرد, استاندارد های بهداشتی می باشد. این استاندارد به عنوان اصلی ترین و اساسی ترین بخش تولید در نظر گرفته می شود که هر تولید کننده و کارخانه تولید انواع ظروف یکبار مصرف کاغذی در نظر بگیرد. رعایت اصول بهداشتی مانند نظافت کارگاه, دستگاه ظروف یکبار مصرف کاغذی, اپراتور و محیط پیرامون برای بسته بندی و چاپ همگی از مواردی می باشد که باید در کلیه کارگاه های تولیدی در نظر گرفت.حجم لیوان کاغذی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهام انتخابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129302946
آدرس کانال: PolyethylenePaper@
whatsapp icon واتس اپ: 09129302946
پست الکترونیکی: entekhabi.el@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی لیوان کاغذی ارزان قیمت

خرید اینترنتی لیوان کاغذی ارزان قیمت در تهران و بسیاری از شهر های دیگر آغاز شد. …