شنبه , دی ۲۵ ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / کاغذ استروک لیوان کاغذی / فروش کاغذ پلی اتیلن و کاغذ استروک لیوان کاغذی

فروش کاغذ پلی اتیلن و کاغذ استروک لیوان کاغذی

فروش کاغذ پلی اتیلن و کاغذ استروک لیوان کاغذی در گرماژ ها و برند های مختلفی صورت می گیرد. کاغذ پلی اتیلن و کاغذ استروک به عنوان اساسی ترین مواد اولیه جهت تولید لیوان های کاغذی در سایز ها و حجم های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. لیوان های کاغذی به دلیل کارایی بالا در تیراژ بالایی تولید می شوند که نیازمند تامین مواد اولیه کاغذی می باشد. در بخش های زیر به کاربرد کاغذ پلی اتیلن و کاغذ استروک در تولید محصولات یکبار مصرف کاغذی می پردازیم.

فروش کاغذ پلی اتیلن و کاغذ استروک

کاغذ پلی اتیلن چیست؟ PE Coated Paper

کاغذ پلی اتیلن چیست؟ و کاربرد این کاغذ بیشتر در تولید چه محصولاتی قابل شهود می باشد؟ در همه مکان شاهد استفاده روز افزون تولیدات کاغذی و همچنین افزایش کارخانه های لیوان یکبار مصرف کاغذی هستیم. تولید لیوان های کاغذی در ایعاد مختلف, یکی از پرمصرف ترین و پرفروش ترین ظروف یکبار مصرف به شمار می رود. مطمعنا دقت کرده اید که این ظروف از کاغذ تولید شده اند. کاغذی که در تولید لیوان کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد, نوع خاصی از کاغذی می باشد که به کاغذ پلی اتیلن و یا روکش پلی اتیلنی شناخته می شود. این کاغذ ها از یک طرف متشکل از کاغذ پایه با گرماژ متفاوت و از طرف دیگر دارای مواد پلی اتیلنی می باشد.

کاربرد مواد پلی اتیلنی چیست؟

  • بهداشتی و دارا بودن قابلیت یکبار مصرف
  • دارا بودن آسیب کمتر و قابلیت بازیافت در چرخه طبیعت
  • مقاوت بالا در صورت استفاده برای مایعات داغ, بدون تغییر در شکل ظاهری محصول
  • دارا بودن ویژگی چاپ هر گونه طرح, نام, تصویر و یا لوگو به صورت عمومی و اختصاصی
  • دارا بودن کمترین تاثیر شیمیایی در صورت استفاده برای مواد غذایی و نوشیدنی های گرمفروش کاغذ پلی اتیلن

کاغذ استروک لیوان کاغذی چیست؟

کاغذ استروک لیوان کاغذی به کاغذ برش خورده و چاپ شده کاغذ پلی اتیلن اطلاق می گردد. کاغذ استروک گاها در طرح های عمومی مانند چایی, قهوه, نسکافه, تم های تولد و کودکانه و خیلی از تم های دیگر چاپ می گردد. کاغذ استروک دارای این ویژگی می باشد که بتوان چاپ و طرح اختصاصی برای ارگان ها و شرکت ها انجام داد و لیوان کاغذی طرح اختصاصی را در جهت تبلیغ در مکان های خاصی توزیع کرد.

فروش کاغذ پلی اتیلن و کاغذ استروک لیوان کاغذی

فروش کاغذ پلی اتیلن و کاغذ استروک لیوان کاغذی

فروش کاغذ پلی اتیلن و کاغذ استروک در برند های مختلفی صورت می گیرد و هر تولید کننده ای سعی می کند تا محصول را با برند انتخابی خود تولید و به فروش برساند. این مواد اولیه لیوان کاغذی یکبار مصرف اکثرا وارداتی از کشور هایی مانند چین, هند, کره, اندونزی و خیلی از کشور های دیگر می باشد که به صورت مات و گلاسه می باشد. جهت خرید و فروش کاغذ پلی اتیلن و کاغذ استروک در هر تیراژی آماده ارایه هر گونه همکاری می باشیم.
کاغذ استروک لیوان کاغذی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهام انتخابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129302946
آدرس کانال: PolyethylenePaper@
whatsapp icon واتس اپ: 09129302946
پست الکترونیکی: entekhabi.el@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاغذ استروک 180 سی سی

قیمت کاغذ استروک شات پارس

قیمت کاغذ استروک شات پارس با توجه به تعداد پالت درخواستی, قیمت روز مواد اولیه …