دوشنبه , آذر ۸ ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / کیسه زباله / قیمت کیسه زباله رولی لندنی

قیمت کیسه زباله رولی لندنی

قیمت کیسه زباله رولی لندنی با توجه به حجم سفارش و نوع کیفیت محصول تعیین می گردد. کیسه زباله های رولی از جمله محصولات یکبار مصرفی می باشد که در تنوع گوناگونی از رنگ و سایز تولید و در بازار به فروش می رسد. خرید و فروش عمده این محصول در تیراژ بالا برای خریدار می تواند از لحاظ اقتصادی باصرفه باشد. این محصول با توجه به اینکه در ابعاد و سایز های متعددی تولید می گردد در بسیاری از مکان ها کاربرد بالایی دارد.قیمت کیسه زباله

کیسه زباله رولی لندنی چیست؟

کیسه زباله رولی لندنی یا کیسه زباله لندنی, نامی است که به این محصولات داده شده است و نمی توان دقیق گفت که بر چه اساسی به این نام شناخته می شود ولی فرضیه بر این هست که مطابق بر مصارف شهرداری لندن می باشد . این کیسه زباله ها دارای رنگ های مختلفی بوده و بیشتر در رنگ مشکی تولید و به فروش می رسد. از مهم ترین ویژگی فروش این محصولات می توان به فراونی تولید در ابعاد و سایز های گوناگون اشاره کرد که عمدتا برای استفاده در سطل های زباله محل کار و منازل کاربرد بالایی دارد.

سایز کیسه زباله رولی لندنی

تولید کننده کیسه زباله, محصول را در سایز های زیر وارد بازار فروش می کند که در تعیین قیمت فروش کیسه زباله تاثیرگذار می باشد.

  • سایز ۶۵*۸۰
  • سایز ۵۵*۷۰
  • سایز ۶۰*۵۰
  • سایز ۹۰*۷۰
  • سایز ۸۰*۵۵
  • سایز ۷۰*۵۰
  • و …
    کیسه زباله رولی

قیمت کیسه زباله رولی لندنی به صورت زیر می باشد.

کیسه زباله رولی لندنی در گرماژ ها و بسته بندی های مختلفی به فروش می رسد. لازم به ذکر می باشد که این محصول به صورت پرفراژ بوده و هر رول ۲۰۰ گرمی حاوی ۱۰ پرفراژ می باشد. پرفراژ مربوط به سوراخ هایی می باشد که بر روی رول به جهت جداسازی نایلون از یکدیگر تعبیه شده است.

از طریق این سایت این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم می آوریم که علاوه بر کیسه زباله رولی لندنی, این محصول را در سه سایز مختلف کوچک, متوسط و بزرگ به ترتیب با رنگ های زرد, سبز و آبی در جعبه به فروش می رسانیم.

قیمت کیسه زباله ها

قیمت کیسه زباله ها

کیسه زباله ۲۰۰ گرم رولی لندنی, ۳۶ رول در کارتن, ۳۵۰۰ هزار تومان
کیسه زباله ۳ رول در سه سایز, ۱۸ رول در کارتن, ۷۲۰۰ هزار تومان
کیسه زباله رولی لندنی

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهام انتخابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129302946
آدرس کانال: PolyethylenePaper@
whatsapp icon واتس اپ: 09129302946
پست الکترونیکی: entekhabi.el@gmail.com