پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / سفره کاغذی مجلسی / بازار فروش سفره کاغذی مجلسی

بازار فروش سفره کاغذی مجلسی

بازار فروش سفره کاغذی مجلسی با کیفیت ها و طرح های متنوع رونق می باشد. سفره کاغذی مجلسی با توجه به شرایط امروز جامعه در حال تغییر می باشد و در سال های اخیر استفاده از محصولات یکبار مصرف رو به افزایش می باشد و شاهد تولیدات فراوان هستیم. از جمله چنین تولیداتی می توان به انواع سفره های یکبار مصرف به صورت کاغذی و نایلونی و حتی نوع مجلسی اشاره کرد. چنین محصولاتی با توجه به کارایی بالا و سهولت در استفاده, رضایت بخش بوده و همواره در تیراژ بالایی خرید و فروش می شود.

سفره کاغذی مجلسی

تولید سفره های یکبار مصرف به صورت پلاستیکی و کاغذی امکان پذیر می باشد که هر کدام طرفداران خاص خود را دارد. تولید سفره کاغذی مجلسی نیازمند تامین دستگاه و مواد اولیه می باشد که هر کدام خط تولید خود را دارد. در گذشته بیشتر از سفره های پلاستیکی و یا پارچه ای ضخیم استفاده می شد و امروزه به دلیل سهولت استفاده در طرح و رنگ های زیبا شاهد فراوانی تولید و فروش بهترین محصولات یکبار مصرف کاغذی در انواع مختلف هستیم.

تولید سفره کاغذی مجلسی با طرح های زیبا همانند دیگر تولیدات, نیازمند تامین خط تولید می باشد. این ماشین آلات اصلی عبارتند از:

  • دستگاه چاپ
  • دستگاه اکستروژن پلاستیک
  • و دستگاه تا کن و یا همان پرفراژ می باشد.

بازار فروش سفره کاغذی مجلسی

بازار فروش سفره کاغذی مجلسی در برند ها و کیفیت های مختلفی در سایت ها, نمایندگی ها, فروشگاه ها و خیلی از مراکز دیگر عرضه می گردد. چنین محصولی با کارایی بالا و استفاده در تمامی مکان ها باعث شده تا به عنوان محصولی پرسود و پرمصرف در بازار های تجاری داخلی و حتی بازار های خارجی جایی برای گفتن داشته باشد. قیمت سفره مجلسی کاغذی با توجه به تیراژ خریداری شده و البته کیفیت و برند محصول متغیر می باشد. سایت فروش سفره

خریدار سفره کاغذی, محصول را با عرض های

  • ۱۰۰ ساتی متر
  • و ۱۲۰ سانتی متر

و با طول های

  • ۸
  • ۱۰
  • و ۱۲ متری خریداری می کند.تولیدی سفره کاغذی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهام انتخابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129302946
آدرس کانال: PolyethylenePaper@
whatsapp icon واتس اپ: 09129302946
پست الکترونیکی: entekhabi.el@gmail.com