دوشنبه , دی ۲۷ ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / ظروف یکبار مصرف کاغذی / چاپ لیوان کاغذی یکبار مصرف

چاپ لیوان کاغذی یکبار مصرف

چاپ لیوان کاغذی یکبار مصرف به صورت عمومی و اختصاصی توسط تولید کننده ها و کارخانه لیوان یکبار مصرف کاغذی امکان پذیر می باشد. لیوان کاغذی یک لیوان یکبار مصرف می باشد و بعد از یک بار استفاده دور انداخته می شود. پوشش پلی اتیلنی موجود بر روی این محصول باعث می شود تا در برابر مایعات مقاوم باشد و مانع از خیس شدن کاغذ می شود. این کاغذ دارای این ویژگی می باشد که چاپ لیوان کاغذی در طرح های مختلف صورت گیرد.
چاپ لیوان کاغذی

مراحل چاپ لیوان کاغذی یکبار مصرف عبارتند از:

  • طرح آماده شده برای چاپ بر روی لیوان کاغذی و یا هر ظروف کاغذی دیگر امکلان پذیر می باشد
  • استفاده از مرکب بهداشتی و غیر شیمیایی ضروری می باشد
  • مرحله چاپ و برش که در چاپ خانه های مخصوص صورت می گیرد
  • تولید و فرم دهی به ظروف که در دستگاه های تولید مخصوص هر ظروف صورت می گیرد
  • تولید انواع ظروف یکبار مصرف کاغذی نیازمند مکان بهداشتی و فضای تمیز می باشد

چاپ لیوان کاغذی یکبار مصرف

استانداردهای تولید و چاپ لیوان کاغذی چیست؟

آن چیزی که جامعه را به استفاده از لیوان و ظروف یکبار مصرف کاغذی سوق می دهد, شرایط بهداشتی و ارجحیت ساختاری این محصول نسبت به سایر یکبار مصرف ها می باشد. لیوان کاغذی دارای این ویژگی می باشد که در سایز های متعدد و متنوعی تولید گردد و چاپ بر روی این محصولات کاغذی علاوه بر تبلیغات, نشان دهنده زیبایی و تنوع این ظروف می باشد. در فرآیند تولید و چاپ لیوان کاغذی باید استاندارد های لازم صورت گیرد, به دلیل اینکه این محصولات با سلامتی انسان ها در ارتباط می باشد. در پروسه چاپ باید از مرکب های بهداشتی و گیاهی (food grade) استفاده شود که علاوه بر جلوگیری از آسیب به انسان ها باید به نحوی باشد که در محیط هم قابل تجزیه باشد. چرا که در صورت استفاده از مرکب های صنعتی به دلیل دارا بودن مشتقات سرب و حلال های نفتی باعث ایجاد مشکلات جدی بر سلامتی مصرف کنندگان می گردد.
چاپ لیوان

قیمت چاپ لیوان کاغذی یکبار مصرف چگونه تعیین می گردد؟

در دنیای امروز که ظروف یکبار مصرف کاغذی از فروش بسیار خوبی برخوردار هستند, رقابت در تجارت این صنعت بسیار تنگاتنگ هست بنابراین ارایه قیمت مناسب می تواند سود خوبی را عاید کارخانه تولید ظروف یکبار مصرف نماید. لیوان کاغذی در برند های مختلف مات و گلاسه تولید می گردد بنابراین باید قیمت لیوان کاغذی مات نسبت به لیوان کاغذی گلاسه متغیر باشد. البته لازم به ذکر می باشد لیوان های کاغذی عمومی و اختصاصی نیز در بازار یافت می گردد که قیمت چاپ هر کدام براساس تعداد تیراژ و همچنین ابعاد انتخابی متغیر می باشد چرا که لیوان های کاغذی اختصاصی یا لیوان تبلیغاتی با هدف خاصی چاپ و توزیع می گردد.
چاپ لیوان اختصاصی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهام انتخابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129302946
آدرس کانال: PolyethylenePaper@
whatsapp icon واتس اپ: 09129302946
پست الکترونیکی: entekhabi.el@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش لیوان کاغذی

خرید اینترنتی لیوان کاغذی ۵۰ عددی

خرید اینترنتی لیوان کاغذی ۵۰ عددی در طرح و رنگ های زیبا قابل تامین از …