دوشنبه , آذر ۸ ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / لیوان کاغذی / خرید عمده انواع سایز های لیوان کاغذی

خرید عمده انواع سایز های لیوان کاغذی

خرید عمده انواع سایز های لیوان کاغذی با هر کیفیتی امکان پذیر می باشد. تولید و پخش انواع لیوان های کاغذی در تهران و خیلی از شهرها از جمله مشهد, شیراز, تبریز و اصفهان و غیره به وفور صورت می گیرد. خرید لیوان کاغذی در ابعاد و سایز های متفاوت با قیمت مناسب, توانسته مشتریان خود را همواره راضی نگه دارد. لیوان کاغذی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی کوچک, اما قوی به راحتی می تواند با تبلیغ اختصاصی, توجه مشتریان را به سمت خود جذب کند. لیوان یکبار مصرف تبلیغاتی با چاپ اختصاصی و درج نام و لوگوی مورد نظر می تواند در جهت تسریع خدمت و یا محصولی به شمار آید.

انواع سایز های لیوان کاغذی

انواع سایز های لیوان کاغذی در ابعاد مختلف کوچک تا بزرگ و برای مصارف گوناگون تولید و در بازار و فروشگاه پخش لیوان کاغذی عرضه می گردد. به دلیل کارایی و ویژگی که لیوان های کاغذی دارند, تولید این ظروف یکبار مصرف کاغذی در هر ابعادی امکان پذیر بوده و از جمله می توان به فروش لیوان کاغذی ۳ تا ۱۲ اونس اشاره کرد. اونس یکی از واحد های نشان دهنده حجم لیوان کاغذی است که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

لیوان کاغذی ۳ تا ۱۲ اونس دارای کیفیت های مختلفی بوده و در برند هایی از جمله کره, چینی, هندی و اندونزی به فروش می رسد. البته لازم به ذکر می باشد که نوع گرماژ کاغذ در هنگام تولید مورد توجه قرار می گیرد که به صورت تک جداره (Single) و یا دو جداره (Double) می باشد. لیوان های کاغذی با واحد هایی مانند سی سی (CC)لیتر (LITER) و اونس (OZ) مشخص می شود که نوع متداول در ایران با سی سی و در کشور های دیگر عموما با اونس مشخص می گردد.

خرید عمده انواع سایز های لیوان

خرید عمده لیوان کاغذی ۳ تا ۱۲ اونس و معادل ۹۰ تا ۳۶۰ سی سی

لیوان کاغذی ۳ تا ۱۲ اونس به ترتیب مربوط به لیوان های کاغذی ۹۰ تا ۳۶۰ سی سی می باشد که عموما سایز های متداولی بوده و از فروش بالایی هم در داخل و خارج از کشور برخوردارند. هر اونس معادل ۳۰ میباشد بدین ترتیب که لیوان کاغذی ۹۰ سی سی, همان لیوان کاغذی ۳ اونس می باشد.

  1. لیوان کاغذی ۳۶۰ سی سی و فروش در کارتن ۲۰۰۰ تایی, ۱۲ اونس
  2. لیوان کاغذی ۲۲۰ سی سی و فروش در کارتن ۲۰۰۰ تایی, ۷٫۳ اونس
  3. لیوان کاغذی ۱۸۰ سی سی و فروش در کارتن ۲۰۰۰ تایی, ۶ اونس
  4. لیوان کاغذی ۱۲۰ سی سی و فروش در کارتن ۲۰۰۰ تایی, ۴ اونس
  5. لیوان کاغذی ۹۰ سی سی و فروش در کارتن ۴۰۰۰ تایی, ۳ اونس

سایز های لیوان کاغذی

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهام انتخابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129302946
آدرس کانال: PolyethylenePaper@
whatsapp icon واتس اپ: 09129302946
پست الکترونیکی: entekhabi.el@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی لیوان کاغذی ارزان قیمت

خرید اینترنتی لیوان کاغذی ارزان قیمت در تهران و بسیاری از شهر های دیگر آغاز شد. …