سه شنبه , آذر ۹ ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / ظروف یکبار مصرف کاغذی / صادرات یکبار مصرف کاغذی

صادرات یکبار مصرف کاغذی

صادرات یکبار مصرف کاغذی مانند دیگر محصولات, جایی برای اثبات کیفیت و حضور محصولات ایرانی در بازار خارجی باز کرده است و در انواع مختلف به صورت عمده به کشورهای خریدار صادر می گردد. محصولات کاغذی یکبار مصرف جزء پرکابرد ترین و پرمصرف ترین محصولات از لحاظ تنوع و زیبایی در تولید انواع مختلف به شمار می آید که توانسته توجه خریداران خارجی را جلب کند.صادرات محصولات کاغذی

صادرات یکبار مصرف کاغذی به چه کشور هایی می باشد؟

صادرات یکبار مصرف کاغذی که در انواع مختلف تولید می گردد, به صورت عمده به کشور های دیگر از جمله عراق, ترکیه, ارمنستان و افغانستان صادر می شود. حضور چنین محصولات کاغذی در بازار خارجی, موقعیت های سود آوری بسیار زیادی در حال حاضر فراهم کرده و تولیدات ظروف یکبار مصرف ایرانی توانسته جایگاه مناسبی را کسب کند. انواع محصولات کاغذی مانند لیوان های کاغذی در سایز های متعدد, پیش دستی ها, پاپ کرن و خیلی از ظروف کاغذی دیگر از جمله تولیدات ایرانی هستند که علاوه بر بازار داخل, توانسته اند در بازار های خارجی نیز خودی نشان دهند. یکبار مصرف کاغذی

کارخانه ها و تولید کننده های محصولات یکبار مصرف کاغذی

شهر های صادر کننده محصولات کاغذی

شهر های صادر کننده محصولات کاغذی

تولید کننده های بزرگ بسیار زیادی در تجارت محصولات کاغذی یکبار مصرف فعالیت دارد و از جمله شهر های صادر کننده می توان به لیوان یکبار مصرف کاغذی اصفهان, تهران ,و خیلی از شهر های دیگر همچون لیوان کاغذی تبریز نیز اشاره کرد.
از میان محصولات کاغذی پرمصرف می توان به لیوان کاغذی اشاره کرد که تنوع در تولید این محصول, باعث شده تا صادرات لیوان کاغذی در حجم وسیعی صورت گیرد.
محصولات کاغذی در کیفیت های مختلف مات و گلاسه تولید می گردد که هر کدام دارای قیمت متفاوتی جهت صادرات می باشد. قیمت لیوان کاغذی گلاسه با برند های متفاوت بیشتر از قیمت لیوان کاغذی مات می باشد که برای فعالان این تجارت مشخص است.
صادرات انواع محصولات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهام انتخابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129302946
آدرس کانال: PolyethylenePaper@
whatsapp icon واتس اپ: 09129302946
پست الکترونیکی: entekhabi.el@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پخش سفره کاغذی ۸ متری

قیمت پخش سفره کاغذی ۸ متری با توجه به تیراژ سفارش داده شده تعیین می …